Reklama i marketing

Każdego dnia pracujemy na Twój sukces. Kreujemy marki, prowadzimy szeroko zakrojone kampanie reklamowe, opracowujemy skuteczne strategie.

  • Kampanie Google
  • Kampanie Facebook
  • Kreowanie marki
  • Marketing internetowy
  • Pozycjonowanie stron
  • Reklama Allegro
Zapytaj o ofertę
Services Detail img
FAQ

Najczęstsze Pytania

Żadne pytanie nie powinno zostać bez odpowiedzi - zatem jeżeli nie znalazłeś poniżej odpowiedzi na swoje pytanie, napisz do nas ! :)

To zbyt ogólnikowe pytanie. Na końcową cenę składa się wiele czynników zaczynając od analizy konkurencji, przez opracowaną strategię po nakład jaki jesteś w stanie przeznaczyć na działania reklamowe. Wpadnij do nas na pyszną kawę, chętnie porozmawiamy z Tobą i wyjaśnimy szczegóły :)

Jest kilka kluczowych różnic zwłaszcza na początku uruchamiania zarówno kampanii reklamowej jak i pozycjonowania. Zawsze staramy się dobierać sposób reklamy mając na względzie potrzeby klienta. Możemy dla Ciebie wykonać wstępną analizę i wycenę takich usług.

Żadna reklama internetowa nie jest trwała, pozycjonowanie działa i funkcjonuje jeszcze przez jakiś czas po zaprzestaniu działań pozycjonujących natomiast kampania reklamowa znika / wyłącza się, gdy jej nie opłacamy.

Wpadnij do nas! Chętnie zajmiemy się Twoją marką. Opracujemy strategię, zaprojektujemy niezbędne elementy identyfikacji wizualnej, wydrukujemy materiały reklamowe. Pamiętaj, że im "mocniej" zaczniesz istnieć na rynku tym szybciej Twoja firma / marka będzie na siebie zarabiać.

Mawiają, że reklama jest dźwignią handlu i w zasadzie mają rację. Możesz się nie reklamować i w jakiś sposób działać, ale pamiętaj, że konkurencja się reklamuje i zarabia tam, gdzie Cię nie ma - tam gdzie się nie reklamujesz.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Zadzwoń do nas lub napisz wypełniając poniższy formularz. Postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe.
    Top